Finanse W Podróży Za Granicę

Od 1997 r. jestem dziennikarzem ekonomicznym, a od 2009 r. blogerem. Dlatego tego typu rankingi czy też rekomendacje od uznanych blogerów czy innych twórców są bardzo cenne. Blog i mnie wyróżniono licznymi nagrodami, „Weblog Roku”, „Najbardziej inspirującego bloga” oraz „Społecznie odpowiedzialnego blogera”. Keep up the great work , I learn few posts on this website and I feel that your weblog is very fascinating and has numerous glorious data.
komputery blogu firmowym warto zamieścić filmy pokazujące działanie firmy od kuchni. Chciałem Wam zaproponować żebyście podawali w komentarzach adresy blogów finansowych, które warto czytać, ale po zastanowieniu stwierdzam, że to nie jest dobry pomysł. Wszelkie analizy i opinie przedstawione na blogu Finanse na plus są prywatnymi opiniami autora i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz.
Niedawno zostałem zaskoczony tym, że Agnieszka zmieniła nazwę swojego bloga. Niedawno weszłam na twojego bloga i od razu się zaszczepiłam. Weblog Marcina to kopalnia wiedzy w szczególności dla tych osób, które borykają się z problemami finansowymi (ale nie tylko). Take a peek beneath for more information into recommendations on easy methods to write a weblog, that people need to read.
Ekspert od przedsiębiorczości i bloger, Artur Kurasiński , porównał sposób funkcjonowania łańcuchów rejestrów do tradycyjnego przelewu pieniędzy między dwoma kolegami. Poza tym na pewno warto dodać na plusa i michała stopkię, jedne z lepszych blogów finansowych. Poniżej znajdziecie aktualną listę polskich blogów finansowych, na które zaglądam z mniejszą lub większą regularnością.
Niemniej ważna od merytorycznych treści jest dla mnie osobowość blogera, uczciwość, jego postawa w stosunku do innych i otwartość. Poza tym, dzięi Twojemu wpisowi odkryłem Twojego bloga i przejrzałem jego zawartość. Po prostu prezentuję Wam spis 36 blogów tematyce finansowej, które staram się regularnie czytać i które uważam za wartościowe źródło wiedzy inwestowaniu, oszczędzaniu oraz szeroko pojętych finansach i ich okolicach.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *